SeoKralı.com Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı ile ilgili bir tanıtım yazısı paylaşmak istiyorum sizinle SeoKralı.com için yazılmış güzel bir yazı.

Elbette ki internet te bulunabilir olmaktaki başarının sırrı doğallıktan geçiyor. Onlarca hatta yüzlerce kez Google algoritma değiştiriyor fakat hep insan gibi doğal düşünmeye programlıyorlar yazılımlarını. Bütün arama motorlarında ilk sıralar da var olma savaşı bu doğallığa uyup uymamak ile alakalı aslında.

Bir çok firma o kadar büyük zararlar gördüler ki!

Bir kaç alalade referans gösterip okul harçlığını çıkartma düşüncesi ile Söz de SEO danışmalığı veren kişiler Binlerce hatta Milyonlarca lira cirolu firmaları zarara uğrattı hatta internetteki yüzleri olan web sitelerinin Google’dan silinmesine ya da onlarca yüzlerce sayfa gerilere düşmesine sebep oldular.

İşte bu da ucuz etin yahnisi oldu 🙁

Şimdi SEO’nun gücünü anlayan bu kurumlar çok daha ince eleyip sık dokumaya başladılar. Elbette yine maliyetler çok önemli fakat işini doğru yapan kurumlar ile sözleşme ile geleceğini güvence altına alan web siteleri ve bu web sitelerinin sahibi firmalar uzun soluklu düşünüldüğünde çok büyük kara geçmektedirler.

SEO artık eskisi kadar basit ve ucuz değil maalesef. Sonuçta Google’ın binlerce mühendisine karşı doğallığınız ve referanslarınız ile ilk sıralar da olmayı hedefliyorsunuz. Bunun maliyeti maalesef düşük değil.

Eskiden SEO için Adwords Reklamına göre daha düşük maliyetli bir alternatif denilirken şimdi maalesef bunu bu kadar kolay söylemek mümkün değil.

Arama hacmi düşük firmalar için SEO yüksek maliyetli iken, arama hacmi yüksek firmalar için SEO uygun bir bütçeye sahip olabilir. Elbette ki bu tıklama başına maliyet ile de oldukça çok alakalıdır. Eğer tıklama başına maliyetiniz yüksek ise işte o zaman yine Kurumsal Seo desteği almanız icap edecektir.

Eğer internette bulunabilir olmak ile ilgili sorunlarınız varsa lütfen bize ulaşın, kendinizi firmanızı ve firmanızın internetteki yüzü olan web sitenizi riske atmayın. Üzerinde oyun oynamaktan çekinin, misal şu firma ile çalışalım olmaz ise diğer firma ile çalışırız sakın ama sakın demeyin! Eğer o ilk firma sizin sitenizin Google tarafından cezalandırılmasına sebep olursa sonra bu iş size ilk baştaki maliyetinizden çok daha fazlasına patlayacaktır hatta belki de domain değiştirmeniz herşeye baştan başlayıp yıllar önce aldığınız tüm kartvizitleriniz de var olan web site adresinizi değiştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Bu yazılanlar gerçektir ve bunu yaşamış binlerce web site sahibi kişi ve kurum bulunmaktadır.

İlk başta yönlendirme yaptığımız yazımızı da mutlaka okuyun.

Teşekkür ederiz.